Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2024. május 03. 18:35

Budapest egyik legjobbra értékelt 4 csillagos szállodája, a Maison Bistro & Hotel recepciós kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, elutaztatása
  • Vendégek professzionális, magas szintű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás a szállodai részlegekkel (HK, F&B, műszak)
  • Számlázás és pénzkezelés, valamint az ezekhez tartozó adminisztrációs folyamatok és elszámolások elvégzése
  • Vendégpanaszok gyors, hatékony kezelése

Elvárások:

  • Önállóság
  • Váltott műszakos vagy állandó éjszakai munkavégzés
  • Pontosság, segítőkészség
  • Kedves, mosolygós személyiség, pozitív kisugárzás
  • Magabiztos angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv(ek) ismerete
  • Hostware és Channel manager rendszerek ismerete
  • Szállodai recepción szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, a piaci átlag feletti fizetés, teljes bejelentéssel
  • Profi csapat és családias munkahelyi környezet
  • Munkaruha és napi étkezések
  • Biztos háttér

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz