Reservation agent

Forrás: turizmus.com

 2024. május 03. 16:00

A Park Inn by Radisson Hotel Budapest**** felvételt hirdet Reservation agent munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Ajánlatok és visszaigazolások készítése
  • Szobafoglalások rögzítése és teljes körű kezelése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és vendégekkel telefonon és e-mailben egyaránt
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • OTA-rendszerek napi használata

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)
  • Gyors és precíz munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség jellemez
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Minimum 1 éves hasonló munkakörben szerzett szállodai tapasztalattal rendelkezel

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Beszélsz további nyelv(ek)et
  • Szakirányú végzettséggel, vagy turizmusban szerzett munkatapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes csapat, elegáns munkakörnyezet
  • Ösztönző bérezés
  • Ingyenes étkezés
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Ingyenes parkolási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Park Inn by Radisson Budapest – XIII. kerület (busz, metró, vonat)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar vagy angol nyelvű önéletrajz