Emeleti gondnok/gondnoknő, Radisson Blu Béke Szálloda

Forrás: turizmus.com

 2017. január 09. 13:29

A Radisson Blu Béke Szálloda EMELETEI GONDNOK / GONDNOKNŐ pozícióba keres új kollégát.

Feladatok:

  • A beosztott munkatársak számára meghatározza az operatív (személyre szóló) munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.
  • Szobaellenőrzés, hiányosságok kijavítása
  • A minőségi elvárások és az üzemeltetési biztonság szem előtt tartásával folyamatosan nyomon követi a működéshez szükséges tárgyi feltételeket, szükség esetén javaslatot tesz azok pótlására.
  • Jelzi a felmerülő műszaki hibákat, kezdeményezi a javíttatást, a javítás megtörténtét minden alkalommal személyesen ellenőrzi.
  • A leltározási ütemtervnek megfelelően közreműködik a leltározási feladatok végrehajtásában

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • szálloda HK részlegén szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • motivált, nyitott, ambiciózus személyiség
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs készség

Fényképes önéletrajzzal 2017. január 31-ig az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Bakodi Nóra – személyügyi munkatárs

(x)