Értékesítési és marketing igazgató, Bükfürdő

Forrás: turizmus.com

 2017. február 13. 16:23

Elvárások
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Tárgyalóképes német, angol nyelvtudás szóban és írásban
• Legalább 2 éves szállodai értékesítésben megszerzett releváns szakmai tapasztalat
• Meglévő céges kapcsolatrendszer
• MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, proaktív személyiség
• Precizitás, önállóság

Amit ajánlunk
• Versenyképes fizetés
• Igényes munkakörnyezet, barátságos légkör
• Változatos, önálló munkavégzés, sikerorientált vezetőség és kollégák
• Hosszú távú karrierlehetőség
• Céges telefon, a munkavégzéshez szükséges technikai eszközök biztosítása

Feladatok
• Értékesítési stratégia kialakítása, a szálloda sikeres piaci pozicionálásához szükséges rövid – közép és hosszú távú értékesítési terv meghatározása a bevétel maximalizálást előtérbe helyezve
• A szálloda szobáinak értékesítése a különböző értékesítési csatornákon (online, utazásiroda, corporate, direkt csatornák, MICE)
• Proaktív értékesítés – új piaci szegmensek, partnerek felkutatása, folyamatos ügyfélkör bővítés
• Tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása, kapcsolattartás a szálloda partnereivel, a meglévő szerződések frissítése
• Konkurenciaelemzés, az árak és a kínálat dinamikus és versenyképes koordinálása a versenytársak aktuális piaci magatartását szem előtt tartva
• Promóciók, csomagajánlatok megtervezése, koordinálása
• Az értékesítést elősegítő marketingtevékenységben történő aktív részvétel
• Riportok készítése
• A szálloda képviselete külföldi és belföldi rendezvényeken, konferenciákon, valamint a partnerek irányában

Előny
• További idegen nyelv ismerete
• Hostware rendszer ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi címen:

(x)