Group Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2024. április 30. 07:00

Álláslehetőség az ötcsillagos Párisi Udvar Hotel Budapestben Group Sales Manager pozícióban.

Főbb feladatok:

  • Az üzletfejlesztési folyamatok támogatása az új és a már meglévő partnerek tekintetében
  • Csoportos és rendezvényes megkeresések teljes körű koordinálása (kutatás, ajánlat és szerződés írás, helyszínbejárás)
  • Kollaboráció kiépítése és fenntartása a központi sales irodával és a testvérszállodákkal
  • Igény szerint megbeszélések, hívások, üzleti utak szervezése és lebonyolítása belföldön és külföldön
  • Együttműködés a szállodai részlegekkel a vendégelégedettség és a bevétel maximalizálása érdekében

Elvárások:

  • BSc vagy MSc diploma (preferáltan vendéglátás, sales/marketing területen) és releváns, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő tárgyalási, időgazdálkodási készség és eredményorientált attitűd
  • Képesség a változások és a komplex szituációk megfelelő kezelésére a prioritások meghatározásával
  • Kiváló kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • 5 csillagos szállodai környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Ingyenes munkahelyi étkezés
  • Különböző dolgozói kedvezmények igénybevétele
  • 50%-os kedvezmény a Párisi Passage Café & Restaurant-ban
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, tréningek
  • Hyatt szállodaláncon belüli nemzetközi szálláskedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Párisi Udvar Hotel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk: