Agent and Trade Sales Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. február 15. 18:03

Legfőbb feladatok:
- Hosszú távú értékesítési együttműködés kialakítása, illetve fenntartása új és meglévő Agent és Trade Sales partnerekkel (elsősorban online és offline utazásszervezők, szálláshely-szolgáltatók)
- Értékesítési hálózat fejlesztése, értékesítés maximalizálása a különböző csatornákon
- Az Agent és Trade Sales partnerekkel történő aktív kapcsolattartás, folyamatos tájékoztatásuk, rendszeres látogatásuk
- Értékesítési célszámok meghatározása a várható éves bevételek előrejelzésével
- Vásárlásösztönző akciók, valamint értékesítési terv kidolgozása

Az ideális jelölt:
- Jól ismeri Budapestet és a város turisztikai (elsősorban szálláshely-szolgáltató) piacát
- Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (előny: turizmus-vendéglátás területén)
- Legalább 3 éves tapasztalata van üzleti partnerekkel való együttműködésben, vezetői pozícióban, valamint szálláshely-szolgáltatás területén
- Van tapasztalata értékesítés területén
- 1-2 éves Cruise tapasztalat előnyt jelent
- Kiválóan kommunikál szóban és írásban a magyar mellett angol nyelven is + További nyelvek ismerete előnyt jelent
- Nem riad vissza a városban történő utazástól a munkaidő 40-50%-ában a partnerek látogatása közben

Ami kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Változatos, érdekes munka
- Multikulturális, fejlődést támogató környezet
- Nemzetközi karrierlehetőség

Munkaidő: teljes munkaidő

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)