Operations Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. február 15. 18:07

Legfőbb feladatok:
- A városnéző szolgáltatás mindennapi operatív működésének támogatása, felügyelete, valamint magas színvonalú és a törvényi előírásoknak megfelelő működésének biztosítása
- Folyamatos tájékozódás a szolgáltatást érintő eseményekről, változásokról
- A shop és a depot működésének támogatása és felügyelete
- A buszos túrák útvonalának felülvizsgálata, a túrák minőségének felügyelete, korrekciók javaslata
- Ügyfélszolgálat minőségének felügyelete, magas színvonalának biztosítása
- Napi és heti eladási adatok elemzése, azokról jelentések készítése
- Az operatív csapat vezetése, támogatása, motiválása

Az ideális jelölt:
- Jól ismeri Budapestet, a budapesti közlekedést és a város turisztikai piacát
- Ismeri a városnéző tevékenység jogi hátterét
- Kiváló vezetői képességekkel rendelkezik
- Jól tud csapatban dolgozni
- Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (előny: turizmus-vendéglátás területén)
- Munkáját lelkiismeretesen végzi, felelősséget vállal cselekedeteidért
- Legalább 5 éves tapasztalata van vezetői pozícióban, nagyobb csapat vezetésében (lehetőleg turizmus területén)
- Rendelkezik tapasztalattal toborzásban, illetve értékesítés és/vagy turizmus területén
- Kiválóan kommunikál szóban és írásban a magyar mellett angol nyelven is + További nyelvek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Változatos, érdekes, felelősségteljes munka
- Multikulturális, fejlődést támogató környezet
- Nemzetközi karrierlehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)