Travel manager, Szolnok és Kisújszállás

Forrás: turizmus.com

 2017. február 13. 17:16

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Elsődleges feladata az utakhoz kapcsolódó információk megszerzése, összegyűjtése, kezelése, tárolása
  • Megtervezi, szervezi, meghirdeti és lebonyolítja az utazásokat
  • Programajánlatok kidolgozása, az ügyfelek informálása illetve tanácsadás
  • Lebonyolítja a kapcsolódó adminisztrációs folyamatokat (szerződéskötés, hivatali levelezés, elszámolások készítése)
  • Részt vesz az üzleti stratégia, a marketing és az értékesítési terv kidolgozásában és felügyeli azokat
  • Rendszeresen követi az idegenforgalomhoz kapcsolódó jogi, pénzügyi, számviteli és vámjogszabályokat
  • Feltárja az országok egy-egy régiójának helyzetét, a turizmus szempontjából figyelembe vehető adottságokat és javaslatot tesz a fejlesztés lehetséges irányaira, módjaira
  • Folyamatosan gyűjti az információkat az idegenforgalomban résztvevő szolgáltatókról (szálláshelyekről; vendéglátóipari-egységekről stb.) és egyéb intézményekről (múzeum; kulturális intézmények stb.)
  • A beérkezett ajánlatok vizsgálata, tesztelése, valamint a programajánlatok kidolgozása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum főiskolai végzettség;
  • utazási irodánál szerzett legalább 3 év tapasztalat hasonló munkakörben;
  • folyékony angol nyelvtudás és bármilyen más idegen nyelv közép szintű ismerete;
  • magas szintű MS Office használat (Word, Excel, PowerPoint);
  • kiváló kommunikációs készség;
  • jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség;
  • stressztűrő képesség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • hosszú távú biztos háttér egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél;
  • fiatalos csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • kihívásokkal teli és felelősségteljes, változatos munkakör
  • a munkavégzés helye Szolnok és Kisújszállás

Angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várjuk:

(x)