Corporate Sales Manager, Budapest

 2014. július 23. 11:15

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó ötcsillagos budapesti szálloda keresi tehetséges, agilis munkatársát Corporate Sales Manager munkakörbe.

A pozíció átfogó szerepe: • A corporate üzletág fejlesztése és a corporate ügyfélkör produktumának növelése.

Feladatok: • Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális hazai és külföldi cégek felkutatása • Ártárgyalások lefolytatása – megadott árinstrukciók és kondíciók alapján • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő corporate partnerekkel • Corporate partnerek forgalmának figyelemmel kísérése, értékelése • Corporate rendezvények és akciók előkészítése, bonyolítása, nyomon követése • A szálloda corporate szerződéseinek nyilvántartása, a szerződéses feltételek rendszerbe foglalása.

Elvárások: • Szakirányú felsőfokú végzettség • Legalább egy év értékesítési tapasztalat • Tárgyalóképes angol nyelvtudás • Határozott, agilis fellépés, proaktív gondolkodás • Kiemelkedő kommunikációs készség.

Amennyiben szeretne egy nemzetközi szállodalánc professzionális értékesítő csapatában dolgozni, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott szakmai pályázatát Corporate Sales Manager jeligére a szerkesztőségbe, a nemeth.andrea@turizmus.com e-mail címre várjuk, fizetési igénye megjelölésével. (x)