Corporate Sales Manager, Hilton Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. június 30. 12:39

A Hilton Budapest értékesítési csapatába keresünk ambíciózus, elkötelezett, motivált
Corporate Sales Manager munkatársat.

FŐBB FELADATOK (az értékesítési igazgató irányítása alatt):

- Feladata új üzleti partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás a szerződött partnerekkel;
- Folyamatosan nyomon követi a piaci információkat, a szegmens és az egyes partnerek forgalmát;
- Rendszeres és eseti kimutatásokat, elemzéseket készít;
- Megszervezi és lebonyolítja a háznézéseket;
- Folyamatosan kapcsolatot tart a szálloda részlegeivel;
- Felelős az adott szegmens/szegmensek bevételi tervének maradéktalan teljesítéséért, aktív értékesítési tevékenység folytatásáért;
- A vonatkozó Danubius-sztenderdek betartása;
- Képviseli a Hilton értékeit, minőségi előírásait, megfelel a követelményeknek.

ELVÁRÁSOK:

- Hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat;
- Felsőfokú végzettség;
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (második nyelv ismerete előny);
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, PowerPoint)
- Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás;
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség;
- Pontosság, szervezőkészség;
- Önálló munkavégzési képesség;
- Elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság, igényesség;
- Fejlett tárgyalási készségek, piaci érzék;
- Stressztűrő képesség;
- Jogosítvány.

A jelentkezéseket július 7-ig várjuk a csaba.markus@hilton.com e-mail címre. (x)