Értékesítési asszisztens, Hotel Ventura

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 26. 15:40

A Hotel Ventura szállodába 2001 óta stabilan működő cég keres munkatársat értékesítési asszisztensi munkakörbe.

Feladatok:
- Az értékesítési vezető operatív támogatása kommunikációs, ügyviteli és dokumentációs tevékenységek elvégzésével
- Szerződések, okiratok, megrendelések adminisztrációja és kezelése, szakszerű iktatása
- Internetes oldalak, online foglalási rendszerek naprakészen tartása
- Táblázatok, kimutatások készítése, rendszeres vezetése
- Kapcsolattartás a Partnerekkel
- Szállodai foglalások nyomon követése, online foglalási rendszerek kezelése
- Számlázás előkészítése
- Helyi és külföldi értékesítési feladatok, csatornák feltárása
- Telefonhívások fogadása
- Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Angol nyelv kommunikációs/tárgyalási szintű ismerete
- 1-2 év szállodai, idegenforgalmi szakmai tapasztalat
- Kiváló kommunikációs képesség, flexibilitás, alkalmazkodóképesség
- Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
- MS Office és internet ismerete

Előny:
- További nyelv ismerete előnyt jelent
- FLEXYS rendszer ismerete előnyt jelent

Mit kínálunk:
- Igényes munkakörnyezet
- Változatos feladatokkal teli munka
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Fiatalos csapat
- Korrekt munkavégzési feltételek
- Stabil, hosszútávú foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzát a hotelventura@gerandhotels.hu e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelölésével. (x)