Értékesítési és marketing gyakornok, Golden Park Hotel

Forrás: turizmus.com

 2015. július 30. 16:24

Golden Park Hotel Budapest - ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETING GYAKORNOKOT keres, mielőbbi kezdéssel.

Feladatok:
- az értékesítési csapat részterületeinek, tevékenységeinek megismerése, feladatok elsajátítása; - aktív részvétel, vezető felügyelete melletti munkavégzés
- önálló munkafeladatok elvégzése projektjellegű munkákban;
- az értékesítési részleg adminisztrációs tevékenységében való részvétel;

Elvárások:
- nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás
- kiváló kommunikációs készség
- jó teherbíró képesség, stressz- és monotónia tűrés
- pontosság, precizitás
- önálló munkavégzési képesség, csapatjátékos attitűd
- elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság
- jó megjelenés, megnyerő modor
- angol nyelvből legalább középfokú nyelvtudás, írásban és szóban (előnyt jelent további idegennyelvtudás)
- számítógépes ismeretek (Word, Excel); (Hostware ismerete előnyt jelent)

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, 2015. augusztus 7-ig az alábbi elérhetőségre: sales@goldenparkhotel.hu (x)