Felhívás marketing divízó vezetői állás betöltésére

 2014. április 17. 18:35

A pályázat célja: A Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft. marketing divíziójának vezetése a Nkft. közszolgáltatási szerződésében foglalt feladatok alapján.

Fizetés: bruttó 450.000 Ft/hó személyi alapbér.

Egyéb juttatások: a munkáltatónál mindenkor hatályos cafeteria szabályzat alapján a munkavállalókat megillető béren kívüli juttatás, továbbá céges telefon használata.

Követelmények:
-          Végzettség: felsőfokú marketing szakirányú végzettség
-          Nyelvtudás: angol középfok (+ egy nyelv középfokú ismerete előnyt jelent)
-          Szakmai gyakorlat: minimum 5 év szakmai gyakorlat, ebből minimum 2 év vezetői gyakorlat (turisztikai szakterületen szerzett gyakorlat, sales gyakorlat, online marketingben jártasság előnyt jelent)
-          Önálló munkavégzés
-          Kiegyensúlyozott személyiség
-          Vezetői készség
-          Kiváló írott és beszélt nyelvi kommunikációs készség
-          Képesség és elkötelezettség arra, hogy a pályázó a fővárosi tulajdonú cégben, a tulajdonos által elvárt takarékossággal és közszolgálati szemlélettel dolgozzon.

Feladatok:

  • éves marketing stratégia és PR stratégia kidolgozása,
  • Ösztönzési rendszer kidolgozása az értékesítésben dolgozó kolléga számára,
  • Az Nkft. által szervezett attrakciók marketing menedzselése,
  • Budapest turisztikai marketing tevékenységének koordinálása, felügyelete, fejlesztése,
  • ·cégarculat kialakításának irányítása, koordinálása
  • Marketing és kommunikációs pályázatok, közbeszerzések kiírásának koordinálása, az eljárás lebonyolításának teljes körű felügyelete,
  • Kiadványok, filmek, marketinganyagok előállításának koordinálása, a partnerek briefelése, prezentációk készítése és annak koordinálása,
  • Sajtótájékoztatók, sajtóesemények és egyéb marketingesemények (study tour) szervezése; irányítása; koordinálása sajtóanyagok készítése
  • Weblapok tartalmi és strukturális felügyelete;
  • a kiadványok és internetes honlapok felületeinek értékesítése,
  • Hírlevél rendszer működtetése, a rendszeres hírlevél-folyam téma meghatározása, irányítása, fejlesztése
  • az általa irányított divízió munkájának felügyelete, ellenőrzése, koordinálása
  • Marketing- és kommunikációs szerződések előkészítésének felügyelete, irányítása, koordinálása.

A pályázathoz csatolni kell:

  • Szakmai önéletrajzot
  • Végzettséget igazoló okiratok másolatát
  • Szakmai gyakorlat igazolását
  • Kísérőlevelet a pályázó szakmai motivációjáról
  • Rövid leírást a pályázó által megvalósítandó célokról (pontokba szedve, 1 gépelt oldalnál nem hosszabb terjedelemben)

A pályázatok benyújtási határideje: 2014. április 23., 16:00 óra

A pályázat benyújtásának módja: postai úton a BFTK Nonprofit Kft. székhelyére, a 1066 Budapest, Mozsár u. 16. sz. alá. A borítékra kérjük ráírni
„ marketing divízió vezető pályázat”.

A pályázatok elbírálása 2 fordulóban történik.

Az első fordulóban az írásban benyújtott pályázati anyagok értékelése után az ügyvezető által kiválasztásra kerül a szóbeli állásinterjúra behívandók köre, melynek időpontjáról a Társaság e-mailen küld értesítést, ezért kérjük, a pályázatában az email címét feltétlen adja meg.

A második fordulóba jutott pályázóktól egy 2 oldalas pályamunkát várunk, amelyben a pályázó részletesen kifejti a feladatokban megjelölt célokkal kapcsolatos elképzeléseit.

A jelölt felvételéről az ügyvezető dönt.

A munkakör betöltésének várható időpontja: 2014. május 5. (X)