Kontroller, Kecskemét

Forrás: turizmus.com

 2014. november 18. 14:42

A kecskeméti Four Points by Sheraton szálloda KONTROLLER munkakör betöltésére munkavállalót keres

Munkavégzés helye: Kecskemét

Elvárások:
• Minimum középfokú számviteli végzettség és számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat, analitikus gondolkodás
• Magabiztos angol nyelvtudás
• MS Word, Excel magas szintű felhasználói szintű ismerete,
• Jó problémamegoldó képesség, kommunikációs és együttműködési készség

Feladatok:
• Havi jelentések, eredmény prognózisok elkészítése és riportolás, management és tulajdonos részére
• Hatékonysági elemzések készítése –költség gazdálkodás nyomon követése
• Döntés előkészítő elemzések, riportok készítése és bemutatása
• Havi terv-tény adatok visszamérése, prezentálása
• Éves pénzügyi terv összeállítása
• Folyamatos együttműködés, egyeztetés a cég vezetőivel, számviteli és egyéb szakmai területekkel
• Statisztikai adatszolgáltatások

Előnyt jelent továbbá:
• Nemzetközi szervezetben, szállodában vagy számviteli és vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• szállodai rendszerek kezelésében jártasság, gyakorlati tapasztalat előny (Opera, Fidelio, Micros)
• Azonnali munkakezdés

Amit ajánlunk:
• Versenyképes jövedelem
• Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet
• Hosszú távú munka- és presztízs lehetőség egy versenyképes és komoly üzleti múlttal rendelkező cégcsoportnál

A jelentkezés módja: Fényképes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával a kecskemet@fourpointskecskemet.com e-mail címre.

Kérjük a csatolt dokumentum az alábbi formában legyen mentve: ”Vezeteknev_Keresztnév_CV_KO_munkatárs.doc”

A pályázatokat a beérkezés sorrendjében folyamatosan bíráljuk el.
A jelentkezés határideje: 2014.november 30. (x)