MICE Sales Manager, Velence Resort & Spa

Forrás: turizmus.com

 2016. február 11. 16:55

A Velence Resort & Spa, négycsillagos superior szálloda munkatársat keres MICE Sales Manager munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • A szálloda konferencia és rendezvény szolgáltatásainak értékesítése
  • Üzleti ajánlatok készítése a MICE lekérésekre, foglalások kezelése, ügyintézése (telefonon és e-mailben)
  • Tárgyalások, a szálloda bemutatásának megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
  • A foglalások pontos nyilvántartása a szálloda Front Office rendszerében
  • Folyamatos piacelemzés és konkurenciafigyelés
  • Szerződések előkészítése, megkötése az értékesítési igazgató irányítása alatt
  • A szerződött üzletek megvalósulásában, aktív kapcsolattartás és támogatás a lebonyolításban
  • Szoros együttműködés kialakítása a helyi és külföldi cégekkel, utazási irodákkal és konferencia szervezőkkel
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Naprakész számítógépes ismeretek (HostWare rendszer ismerete előny)
  • Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
  • Kiváló prezentációs készség
  • Proaktív szemlélet
  • Precíz munkavégzés

További elvárások: csapatszellem, kreatív és gyors gondolkodás, nagyfokú rugalmassággal és stressztűrő készség

Amit ajánlunk:

  • Változatos feladatokkal teli munka
  • Fiatal csapat
  • Korrekt bérezés és teljesítményarányos motivációs rendszer

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk: hr@velencespa.com (x)