Recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2015. augusztus 31. 12:17

Az Accent Hotels szállodalánc, Budapest központjában (VII. kerület) található, háromcsillagos szállodájába munkatársat keresünk Recepciós munkakörbe.

Feladatok:
- A vendégek érkeztetése, utaztatása
- Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
- Folyamatos kapcsolattartás a szálloda különböző területei között
- Telefonhívások kezelése
- Vendégszámlák terhelése, fizettetése, valamint hitelkártya tranzakciók kezelése
- Kulcskártya kezelés
- Ajánlatkérés/foglaláskezelés

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Hasonló környezetben szerzett 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, rugalmasság
- Önálló, precíz, megbízható munkavégzés, határozott fellépés
- Elkötelezettség és udvariasság
- Vendégközpontú szemlélet

Előny:
- Egyéb nyelvtudás
- Hostware rendszer ismerete.

Kínálunk:
- Változatos munka
- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség
- Kellemes munkakörnyezet

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott szakmai pályázatát (önéletrajz és motivációs levél) a gm@roombach.com e-mail címre várjuk. (x)