Részmunkaidős cukrász, Budapest

 2014. április 16. 10:56

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest munkatársat keres Részmunkaidős Cukrász munkakörbe, napi négy órára!

Fő feladatok:
• a termelési program szerint megjelölt készítmények, anyaghányad és a technológiai előírásoknak megfelelő, magas színvonalú elkészítése
• gondoskodás a reggeli büféasztal színvonalas, finom cukrászsütemény választékáról és folyamatos utánpótlásáról
• a cukrászati készítmények standard szerinti adagolása, tálalása és díszítése
• a hűtőterek, munkaterülete és az eszközök tisztántartása, közegészségügyi előírások betartása • részvétel a szakmunkástanulók szakmai képzésében

Elvárások:
• szakirányú középfokú végzettség (cukrász szakmunkás bizonyítvány)
• legalább 1 év szakmai tapasztalat
• szakmai igényesség és kreativitás
• jó együttműködési készség, segítőkész magatartás

Ajánlatunk:
• izgalmas szakmai kihívások a vezető cukrász mentorálásával
• versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Amennyiben szívesen szerezne szakmai tapasztalatot egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában, fényképpel ellátott szakmai pályázatát, fizetési igénye és a pozíció megjelölésével a job@aquincumhotel.com e-mail címre várjuk! (x)