Szállodai portás / recepciós / kasszás, Radisson Blu Béke Szálloda

Forrás: turizmus.com

 2015. március 05. 16:44

A Radisson Blu Béke Szálloda
SZÁLLODAI PORTÁS/RECEPCIÓS/KASSZÁS
munkatársat keres.

Feladatok:

  • C.I., C.O és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek.
  • Vendégszámlák megnyitása, számlafizettetés, valutaváltás, árak, árkódok, fizetési módok, terhelések ellenőrzése.
  • Szállodai kassza vezetése.
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség;
  • szállodai FO részlegén szerzett munkatapasztalat előny;
  • valutakezelői képesítés megléte előnyt jelent;
  • ambiciózus személyiség, magas fokú motiváltság, nyitottság;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem;
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség;
  • angol, plusz egy vagy több nyelv ismerete.

Jelentkezés: Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
2015. március 25-ig az alábbi elérhetőségre várjuk jelentkezését:

Botta Attila - Front Office Menedzser
attila.botta@radissonblu.com (x)