Vonatmenedzser, MÁV Nosztalgia

Forrás: turizmus.com

 2015. január 30. 14:05

A MÁV Nosztalgia Kft. munkatársat keres Vonatmenedzser pozícióba

Feladatok:
Vonataink előkészítése során felelős: vonat műszaki előkészítéséért, társvasutakkal történő kapcsolat felvételért, menetrendek, szerződések elkészítéséért, vonat felszerelési eszközök beszerzéséért, vonaton történő elhelyezésért, vonaton nyújtott vendéglátás, szállodai szolgáltatásért, biztosítások, készpénzigények meglétéért, szükséges személyzet összeállításáért.
Vonataink közlekedése során: felel a vonat leközlekedéséért, menetrendszerűségéért, vonat fűtésének, klimatizációjának biztosításáért, útközbeni árubeszerzésért, víztöltésért, gázolaj utántöltésért, stb. rendkívüli helyzetben döntése alapján történik a megoldáskeresés, mentés, kényszerüzem bevezetése, kapcsolatot tart a megrendelő Tour Managerrel, egyes szolgáltatási egységek vezetőivel (pl. chief steward, főszakács, főpincér) folyamatosan ellenőrzi az adott egység szolgáltatási színvonalát, irányítja a személyzet munkáját.

Követelmények: középfokú szakmai végzettség (idegenforgalom vagy vasút) legalább 5 éves idegenforgalmi területen végzett munka irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete tárgyalóképes, aktív angol nyelvismeret

Egyéb követelmények: kooperációs és koordinációs készség, önállóság, határozottság, vezetői képességek érvényes erkölcsi bizonyítvány kiváló írásbeli, szóbeli kommunikáció pontosság, gyors döntéshozó képesség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Több nyelv ismerete
Vasúti tapasztalat
Szállodai vezetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest és bármely MÁV Nosztalgia által közlekedtetett viszonylat

Jelentkezési határidő: 2015. február 14. Jelentkezés módja: Önéletrajz, motivációs levél megküldésével, bérigény megjelölésével a waltner@mavnosztalgia.hu címre. (x)