Álláslehetőség Budapestinfo Pont, informátor munkakörre

Forrás: turizmus.com

 2016. augusztus 23. 20:44

A BFTK Budapesti  Fesztivál– és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság, Budapest hivatalos turisztikai információs szervezete a Budapest XIV. Olof Palme sétány 5. szám alatti telephelyére (az iroda heti 7 napot tart nyitva, napi 10 órában 9.00-19.00 óráig) informátor munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Informátori feladatok: információadás, a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése, Budapest Kártya értékesítése, turisztikai programok értékesítése, jegyértékesítés, esetenként rendezvényeken, kitelepüléseken való részvétel.

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet
  • változatos, kihívásokat sem nélkülöző munka
  • rugalmas beosztás
  • versenyképes fizetés, egyéb juttatások

Amit várunk:

  • vendégorientáltság, nagyfokú segítőkészség, sok mosoly
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • angol és további legalább egy idegen nyelv minimum középfokú ismerete
  • számítógépes alapismeret (Word, Excel, Powerpoint, Internet)

Előnyt jelent:

  • turisztikai irányú végzettség
  • hasonló területen szerezett munkatapasztalat
  • több nyelv ismerete

Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várunk: