Marketingkommunikációs munkatárs, Waldorf Holding

Forrás: turizmus.com

 2016. május 31. 10:51

Ha otthonosan mozogsz a marketingkommunikáció területén, érdekel a gasztronómia, vendéglátás és turizmus izgalmas világa, nem riaszt el az állandó online és offline pörgés, tettre kész vagy és tele vagy kreatív ötletekkel, jelentkezz hozzánk marketingkommunikációs munkatársnak!

Magyarország egyik legjelentősebb, folyamatosan fejlődő, a vendéglátás és idegenforgalom majd minden területét lefedő cégcsoportunknak rád van szüksége, amennyiben:

  • felsőfokú végzettséged van
  • rendelkezel minimum 2 év marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal,
  • kiváló kommunikációs- és íráskészséggel bírsz,
  • van tapasztalatod kommunikációs koncepciók, sajtóanyagok, kiajánlók összeállításában, írásában,
  • ismered és használod az online eszközöket (social media, Google AdWords)
  • képes vagy az önálló projektmenedzsmentre,
  • jól beszélsz és írsz angolul,
  • munkavégzésedre jellemző a precizitás és a rendszerszemlélet,
  • agilis vagy,
  • munkáddal és önmagaddal szemben igényes vagy.
  • előnyt jelent, ha van a vendéglátás területén szerzett marketinges tapasztalatod és aktív sajtókapcsolataid vannak.

Amit kínálunk:

  • fiatal, lendületes, professzionális csapat,
  • támogató légkör,
  • változatos feladatok,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • versenyképes csomag.

Amennyiben megfelelsz a fenti követelményeknek, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal és
motivációs leveleddel a következő email címen:

(x)