Diszpécser, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. május 24. 16:50

Feladatok:
- munkakör: diszpécser (bejövő és kimenő telefonhívások kezelése angol nyelven)
- adatrögzítés (foglalások rögzítése a rendszerünkben)
- kapcsolattartás a partnerekkel és ügyfelekkel
- elektronikus levelek kezelése
- havonta 1 szombat és vasárnapi ügyelet plusz bérezéssel
- a munka végzés különböző beosztásban történik. 7:30-15:30. 12-20:00

Kérünk:
- tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban (egyéb nyelvismeret előny: olasz, orosz, francia, német)
- irodai tapasztalat min 2 év (internet és számítógép kezelés magas fokon)
- precizitás, pontosság, gyorsaság, terhelhetőség
- jó kommunikációs képesség
- gyors problémamegoldó képesség
- felelősségtudattal párosuló ügyfélközpontú gondolkodásmód
- csapatmunka

Kínálunk:
- fiatalos, lendületes csapat
- állandó fejlődés lehetősége
- versenyképes fizetés (a fizetésen felül teljesítmény-arányos jutalék is)
- hosszú távú, biztos munka
- cafeteria (céges telefon, laptop)

Jelentkezés módja: fényképes, angol nyelvű CV-t küldje: krisztina.nagy@foxtransfer.eu (x)