Ügyvezető Asszisztens, Sixt rent a car

Forrás: turizmus.com

 2016. április 28. 16:48

A Sixt márka tulajdonosa a németországi székhelyű Sixt AG, mely több mint 100 országban van jelen. A Sixt rent a car 1999 óta szereplője a magyar gépjárműkölcsönző piacnak.

A cég magyarországi központjába keres azonnali belépéssel Ügyvezető Asszisztens munkatársat.

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉVEL KAPCSOLATOS KÖVETELMÉNYEK:
- Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Referencia megjelölése hasonló munkakörben végzett minimum 1 éves tapasztalat ismerete előnyt jelent.
- Kiváló angol nyelvtudás (mindennapos aktív használat szükséges). Német és egyéb nyelvek
- Microsoft Windows magas fokú ismerete (Excel különös képen)
- Teljesítmény orientáció
- Kiváló kommunikációs készség
- Nagyfokú önállóság
- Proaktív szemlélet
- Ügyfélközpontúság
- Dinamizmus
- Megbízhatóság, pontosság, diszkréció
- Problémamegoldó és szervezői készség
- Kiváló stressz tűrő képesség

TEVÉKENYSÉGE / FELADATAI:
- Ügyvezető munkájának támogatása, tehermentesítése, a társaság napi operatív irányításába aktív részvétel
- Iroda bérlettel kapcsolatban felmerülő feladatok koordinálása
- Vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése, a kapcsolatok koordinálása
- Rendezvények szervezésében aktív részvétel
- A német anyacéggel történő kapcsolattartás
- Indirekt beszerzés menedzselése

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: Azonnal

JELENTKEZÉS MÓDJA: Fényképes önéletrajzzal, a nettó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címen, tárgyban „asszisztens” megjegyzéssel:

(x)