Ausztriában üzemelő Hotel*** értékesítőt keres akár Magyarországi munkavégzéssel

Forrás: turizmus.com

 2016. október 20. 15:06

Ausztriában üzemelő 28 szobás családi Hotel*** értékesítőt keres pécsi, otthoni (távmunka) vagy ausztriai (helyi) munkavégzéssel.

Feladatok:

  • kapcsolatok fenntartása és ápolása a már meglévő partnerekkel, új partnerek keresése, szerződéskötések, ajánlatok visszaigazolások készítése, szobafoglalások rögzítése a foglalási rendszerben, vendégkérdések udvarias megválaszolása telefonon és e-mailben, kapcsolattartás a szálloda recepciójával. Egyéb online rendszerek kezelése.
  • marketing stratégia kidolgozása, online arculat frissítése, értékesítést ösztönző projektek, promóciós kampányok kreatív tervezése, kivitelezése.

Elvárások:

  • Szakirányú munkatapasztalat
  • Német nyelv kiváló, angol nyelv legalább középfokú ismerete (előny harmadik nyelv ismerete)
  • Önállóan dolgozni tudó, motivált, megbízható, önmagára és munkájára igényes kommunikatív, kreatív munkavégzés.

Alapvető követelmény: a kiváló német nyelvtudás, csapatmunkában való részvétel, jó kommunikációs készség és emberismeret.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Önmegvalósítás

A jelentkezéseket (FÉNYKÉPES Önéletrajz, motivációs levél ajánlólevél) magyar és
német nyelven kérjük az alábbi címre:

(x)