Éjszakás Kommunikációs Központ Munkatárs, Sofitel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. október 21. 15:24

Sofitel Budapest Éjszakás Kommunikációs Központ Munkatárs jelentkezését várja.

FELADATOK
Biztosítja a fénymásolás, fax, szkenner, számítógépek zavartalan üzemeltetését, internet és e-mail szolgáltatást, külső és belső telefonforgalom bonyolítását.
Ellátja a Szobaszervíz rendelések felvételével kapcsolatos teendőket.
A Sofitel sztenderdeknek megfelelően folyamatosan magas színvonalon dolgozik, állandó éjszakás műszakos munkarendben.
Felelős a pontos kommunikációért a vendégek és a szálloda bármely részlege között.

KERESETT SZEMÉLYISÉGTÍPUS ÉS ELVÁRT KÉSZSÉGEK
Kedves, empatikus
Pontos és igényes a saját munkájával szemben
Felsőfokú tárgyalóképes angol nyelvtudás
Egy másik idegennyelv társalgási szintű ismerete

ELŐNY
Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK
Kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható nagyvállalatnál.

Jelentkezésüket várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel az alábbi e-mail címre:

(x)