Értékesítési pozíciók, Rubin Wellness & Conference Hotel

Forrás: turizmus.com

 2016. május 24. 16:40

Értékesítési pozíciók a Rubin Wellness & Conference Hotel****-ben.

MICE Sales Executive

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év rendezvényértékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Precizitás, pontosság

Előny:

  • Kiterjedt ügyfélkör
  • Tapasztalat esküvők szervezésében

Feladatok:

  • A szálloda rendezvénytermeinek és szolgáltatásainak értékesítése
  • Rendezvények szervezése és lebonyolítása
  • Partnerkör ápolása és bővítése

Corporate Sales & Marketing Executive

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség és vendégközpontú gondolkodás
  • Kreativitás, rugalmasság

Előny:

  • Értékesítés és/vagy marketing tapasztalat

Feladatok:

  • Tárgyalások, szerződéskötés lefolytatása
  • Marketing kampányok bonyolítása

Jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal:

(x)