Értékesítő és rendezvényszervező, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. július 27. 16:51

Várunk a csapatba, dolgozz velünk!

A Babérliget Kúria keresi leendő munkatársát értékesítő és rendezvényszervező pozícióba, Budapestre.

Te vagy a mi emberünk, ha:
- rendelkezel minimum 2 éves szállodai szakmai tapasztalattal az értékesítés és
- szenvedélyed a gasztronómia és megérint a vidéki romantika
- jól beszélsz angolul
- tudsz önállóan, de csapatban is dolgozni
- jól kommunikálsz és határozottan lépsz fel
- vendég centrikus és rugalmas vagy
- kreatívan és nyitottan állsz az új kihívások és feladatok elé
- rendelkezel saját autóval

Amit cserébe kínálunk:
- fiatalos csapat
- versenyképes fizetés, üzemanyag hozzájárulás
- folyamatos szakmai fejlődés
- állandó kihívások
- modern, belvárosi környezet

Feladatok:
- már meglévő és új partnerek rendezvényeinek teljes körű előkészítése
- a Kúria szobáinak értékesítése
- esküvőszervezés
- rendezvényeken való aktív részvétel a Kúriában
- potenciális partnerek felkutatása és velük történő kapcsolattartás

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat a motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: