Gondnok/gondnoknő, Radisson Blu Béke Szálloda

Forrás: turizmus.com

 2016. augusztus 31. 10:07

A Radisson Blu Béke Szálloda SZÁLLODAI GONDNOK / GONDNOKNŐ pozícióra munkatársat keres.

Feladatok

  • A beosztott munkatársak számára meghatározza az operatív (személyre szóló) munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.

  • Szobaellenőrzés, hiányosságok kijavítása.

  • A minőségi elvárások és az üzemeltetési biztonság szem előtt tartásával folyamatosan nyomon követi a működéshez szükséges tárgyi feltételeket, szükség esetén javaslatot tesz azok pótlására.

  • Jelzi a felmerülő műszaki hibákat, kezdeményezi a javíttatást, a javítás megtörténtét minden alkalommal személyesen ellenőrzi.

  • A leltározási ütemtervnek megfelelően közreműködik a leltározási feladatok végrehajtásában.

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú végzettség

  • szálloda HK részlegén szerzett munkatapasztalat

  • angol nyelvismeret

  • motivált, nyitott, ambiciózus személyiség

  • magabiztos, határozott fellépés

  • rugalmasság, pontosság, fegyelem

  • jó kommunikációs készség

Az érdeklődők magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
2016. szeptember 15-ig az alábbi címen jelentkezhetnek:

Bakodi Nóra - Személyügyi munkatárs

(x)