Salzburger Landban 3 csillagos szálloda munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2016. október 08. 17:06

Családi szálloda Ausztriában kiváló német nyelvtudású, motivált, energikus recepciós-felszolgáló munkatársat keres.

Feladatok:

Recepció:

  • Érkeztetés, utaztatás, számlázás
  • Kapcsolattartás a vendégekkel, túrák értékesítés
  • Gondoskodás a vendégek gondtalan pihenéséről

Étterem:

  • Étel-, italfelszolgálás, leszedés.
  • Reggeliztetés, vacsora felszolgálás
  • Vendégek fogadása és személyre szabott kiszolgálása NÉMET nyelven
  • Termékek kínálása, ajánlása, rendelések felvétele
  • Udvarias kiszolgálás
  • Számla felvétele

Elvárások:

  • Recepciós munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet
  • Előny: angol vagy más további idegen nyelv ismerete, nemzetközi munkatapasztalat (német nyelvterületen), felszolgálói munkatapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Szállás, ellátás, internet

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük az alábbi email címre:

(x)