Szállodaigazgató

Forrás: turizmus.com

 2016. július 29. 15:07

Szálloda gazdaságos és nyereséges üzemeltetésére szállodaigazgatót keresünk.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szállodaiparban eltöltött minimum 10 év szakmai, 5 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
  • Remek vezetői véna
  • Strukturáltság, jó kommunikációs készség
  • Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
  • Flexys és/vagy Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előny: További idegen nyelv/nyelvek ismerete

Feladatai:

  • A szálloda teljes személyzetének irányítása, tréningezése, munkájuk ellenőrzése
  • Aktív szerep vállalása a szálloda értékesítési é üzemeltetési koncepciójának kidolgozásában és stratégiai döntések meghozatalában
  • A költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
  • Beszállítók felülvizsgálata, tendereztetése
  • Hiányzó sztenderdek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése
  • A tervezett fejlesztések szakmai felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a tulajdonosokkal

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint kézzel írt motivációs levelét, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje meg nekünk:

(x)