Kiutaztatási referens, értékesítő, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. október 25. 13:07

Robinson Tours utazási iroda budapesti, kiutaztatással foglalkozó irodájába keres munkatársat "Kiutaztatási referens, értékesítő" pozícióba.

Feladatok:

  • vendégekkel való kapcsolattartás,bizonyos esetekben partnerekkel is
  • értékesítés, ajánlatok készítése foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, ügyintézés

ELVÁRÁSOK:

  • Angol vagy orosz nyelv legalább közép szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kreativitás, gyorsaság, szervezőkészség, nagyfokú precizitás, pontosság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

ELŐNY:

  • Bármely területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Turisztikai területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Repülőjegy értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljesítményarányos jutalomrendszer
  • Profi csapat
  • Érdekes, változatos munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest Belváros

Jelentkezni lehet fényképes MAGYAR nyelvű önéletrajzzal és BÉRIGÉNY megjelölésével az alábbi email címen. A levél tárgyában kérjük feltüntetni: "Kiutaztatási referens, értékesítő- Budapest"

(x)