Breakfast Manager, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2016. május 31. 16:18

Az Accent Hotels budapesti szállodáiba Breakfast Manager munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: a Best Western Plus Hotel Ambra és a Roombach Hotel Budapest Center szállodák

Munkaidő: heti 40 óra, megosztva a két szálloda között

Feladatok:
• a reggelihez kapcsolódó konyhai, éttermi és a bárhoz tartozó munkafolyamatok megszervezése
• az élelmiszerek, az eszközök és a munkaerő költségeinek optimalizálása
• a beszerzések intézése
• az étel- és italkínálat, illetve a kihelyezés kialakítása
• az éttermi dolgozók felvételiztetése, a munkájuk felügyelete, teljesítményértékelés, motiválás
• a hatósági előírások és a higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok betartatása

Elvárásaink:
• vendéglátói végzettség, szakács végzettség előnyben
• legalább 3-5 éves éttermi vagy konyhán szerzett tapasztalat
• gyakorlat munkaszervezésben és egy kisebb csapat vezetésében
• magabiztos angol nyelvtudás
• elkötelezettség a vendéglátás iránt

A jelentkezéseket az alábbi email címre várjuk:

(x)