Adminisztrációs munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. november 18. 07:00

Főbb feladatok:

  • Külföldi partnerektől beérkező számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi pénzügyi partnereinkkel
  • Kapcsolattartás a belső pénzügyi rendszerrel
  • Kintlévőség-figyelés
  • Belső táblázatok vezetése

Elvárások:

  • Angolul jól kommunikálsz szóban és írásban
  • Magabiztosan ismered a következőket: Excel, Word és Google Drive
  • Precíz vagy, és igényes a munkádra
  • Hiszel abban, hogy a munkád a névjegyed
  • Vannak ötleteid, és a munkád végeredménye tetszetős
  • Nyitott és jártas vagy a 21. századi technikában, technológiában, nem elégszel meg a jóval, számodra csak a kiváló az elfogadható
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől sem

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Dolgoztál már utazási iroda pénzügyi részlegén

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, kreatív munka
  • SZÉP kártya juttatás
  • Belső képzések
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Kedvezményes banki szolgáltatások
  • Munkavállalói hűségprogram juttatások
  • Home office lehetőség
  • Sok közös szórakozásra, összejövetelre és csapatépítők
  • Születésnapunkra plusz szabadság

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • CV