Álláslehetőség: turisztikai információs és értékesítő munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2018. október 30. 17:33

A BFTK Budapesti Fesztivál– és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság, Budapest hivatalos turisztikai információs szervezete bővülő Budapestinfo Point irodahálózatához turisztikai információs és értékesítő munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok: turisztikai információadás, a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése, Budapest Kártya értékesítése, turisztikai programok értékesítése, jegyértékesítés, alkalmanként rendezvényeken, kitelepüléseken való részvétel.

Amit kínálunk:

• fiatalos környezet

• változatos, kihívásokat sem nélkülöző munka

• rugalmas időbeosztás

• versenyképes fizetés(alap + jutalék), egyéb juttatások (cafeteria)

Amit várunk:

• magyar és két idegen nyelv minimum középfokú (B2) ismerete • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Internet) • vendégorientáltság, nagyfokú segítőkészség, sok mosoly

  • nyitott személyiség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • felsőfokú turisztikai szakirányú végzettség
  • Budapest ismerete
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • több nyelv ismerete

Az önéletrajzot és a motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk: dedak.angela@budapestinfo.hu.