Beauty és wellness kezelés oktató, Danubius Hotels Group

Forrás: turizmus.com

 2016. július 17. 19:49

A Danubius Hotels Group cégcsoporton belüli BEAUTY ÉS WELLNESS KEZELÉS OKTATÓ pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:

  • A munkakör részidős, 20 óra hetente, rugalmas munkaidő beosztással.
  • Danubius szálloda csoportnál elérhető kezelések átlátása, irányítása, fejlesztése, minőségének javítása (a Főorvossal/Brand Managerrel egyeztetve), a szépségszalonokat, a kiskereskedelmi termékeket, továbbá a wellness kezeléseket is beleértve.
  • Magyarországi szépségszalonok kitűzött bevételi terveinek elérése.
  • A szépségszalonok ellenőrzése és segítése nemzetközi szinteken is.
  • A Danubius szépségszalonok auditálása Magyarországon és külföldön egyaránt évente egyszer.
  • A szépségszalonok és wellness kezelések minőségének fenntartása Magyarországon és nemzetközi szinten, szúrópróba szerű ellenőrzésekkel, a vendégvisszajelzések elemzésével és a tesztlátogatói rendszer kontrollálásával.
  • Tréningek lebonyolítása mind Magyarországon, mind nemzetközileg: ügyfélszolgálat, protokoll, up-selling, kezelések témakörökben (havonta 2 alkalommal)
  • A belső spa tréningek figyelemmel kísérése, kontrollálása.
  • A spa web admin rendszer karbantartása, naprakészen tartása.
  • A szépség és wellness kezelések, továbbá a kiskereskedelmi termékek értékesítéséből eredő bevételeket növelése és fejlesztése.
  • A Brand Manager segítése spa minőség ellenőrző auditok lebonyolításával.

Elvárások:

  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • Kozmetikai és wellness terapeutai tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség, motiváció és empátia
  • Kozmetikai mestervizsga
  • Clarins kozmetikumokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Önmotivált és fegyelmezett személyiség
  • Kitűnő problémamegoldó készség és újításokra való hajlam
  • Energikusság, elkötelezettség és udvariasság
  • Rugalmasság és az idegen kultúrák kezelésének képessége
  • Nyitottság és hajlandóság utazással járó feladatok elvégzésére

Jelentkezés magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
2016. július 31-ig az alábbi címen:
Fenes Éva – Premier Fitness & Health Spa Assistant