Bérszámfejtő, Budapest, XIX. kerület

Forrás: turizmus.com

 2019. május 22. 18:02

A JOY Hotels Kft. budapesti, 19. kerületi irodájába azonnali kezdéssel keres minimum 3 év TB-kifizetőhelyi gyakorlattal rendelkező bérszámfejtőt.

Feladatok:
- Havi bérszámfejtés és a kapcsolódó feladatok ellátása közel 180 fős állományra
- Hóközi kilépők bérszámfejtése
- Havi és hóközi utalások előkészítése, utalási lista összeállítása
- TB-kifizetőhelyi feladatok ellátása; munkahelyi baleseti ügyek intézése
- Munkavállalók be- és kiléptetése a bejelentési kötelezettségnek megfelelően
- Új munkavállalókkal szerződéskötés, munkaszerződések, személyi anyagok karbantartása, dokumentumok tárolása a GDPR előírásai szerint
- Havi riportok, statisztikák készítése
- Törvényi előírások szerinti adatszolgáltatási kötelezettség teljesítése a hatóságok felé
- A cégcsoport bér- és TB-ügyeinek intézése, kapcsolattartás az állománnyal és a vezetőséggel
- Bér- és TB-ügyekkel kapcsolatos tájékoztatás
- Adminisztrációs feladatok, iratok lefűzése, dokumentumok, személyi anyagok rendezése, az iroda rendjének fenntartása
- Az állománylista folyamatos karbantartása, listák, kimutatások, riportok összeállítása a HR-vezető és az igazgatóság részére

Elvárások:
- Legalább középfokú, szakirányú végzettség
- Bér- és TB-ügyintéző képesítés,
- Minimum 3 év igazolható TB-kifizetőhelyi bérszámfejtésben szerzett gyakorlat
- Precizitás, megbízhatóság, határidők tartása
- Kommunikatív, együttműködő személyiség
- Erkölcsi bizony

A pozíció elnyeréséhez előny:
- HR- és munkajogi ismeretek
- Gazdasági végzettség

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Stabil, megbízható cég, hosszú távú, biztos munkahely
- Étkezés
- Modern, jól felszerelt iroda
- Összetartó csapat
- AZONNALI MUNKAKEZDÉS LEHETSÉGES

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig napi 8 óra, irodai munkavégzéssel -- (NEM home-office, nem végezhető otthonról!)