Beszerző

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 05. 08:00

A Beszerző munkatárs a Consumer Goods (Fogyasztási Cikkek F&B és HK területeken) kategória kínálati körének kezeléséért lesz felelős.

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi és hazai beszállítókkal együttműködve, a beszerzési folyamatok teljes skálájának ellátása (meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, ártárgyalás, új beszállítók tendereztetése, szerződéskötési folyamat, egyéb adminisztráció és riportálás, szállodákkal való szoros együttműködés).
  • Folyamatos és proaktív kapcsolattartás beszállítókkal és szállodákkal, problémamegoldás.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Minimum 3 év beszerzői munkakörben eltöltött, releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum középszintű, magabiztos angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Gyakorlat új beszállítók felkutatása, tendereztetése, ártárgyalás és szerződéskötés terén, beleértve a teljes körű adminisztrációt és riportálást

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai F&B területen szerzett tapasztalat
  • Multinacionális/mátrix szervezetben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vagy közgazdász végzettség
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet, pozitív légkör
  • Hibrid munkavégzés (home office lehetőség)

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina körút 41-43. 1. emelet / home office

Jelentkezéseket kizárólag az ACCOR karrier oldalán keresztül fogadunk, angol nyelvű önéletrajz és a havi bruttó fizetési igény megjelölésével.

Az ACCOR karrier oldala IDE KATTINTVA érhető el.