Budapest, Pénzügyi asszisztens

Forrás: turizmus.com

 2018. február 27. 15:10

Irodánk munkatársakat keres azonnali kezdéssel az alábbi pozícióban: Pénzügyi asszisztens

Feladatok
- napi banki átutalások előkészítése
- napi számlázások készítése
- egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
- könyvelési anyagok előkészítése

Elvárások
- legalább középfokú szakirányú végzettség és pénzügyi ismeret
- min. 2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat- precizitás- nagy teherbírás, lelkesedés
- monotonitástűrés
- kiváló kommunikációs készség
- vidám személyiség- kimagasló megbízhatóság
- önálló és dinamikus munkavégzés
- számítógépes ismeretek, Excelben való jártasság

Szükséges nyelvismeret
- angol középfokú nyelvtudás

Amit ajánlunk
- biztos állás
- versenyképes fix jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- karrierfejlődési lehetőség

Munkaidő
- Teljes munkaidő

Kérjük a jelentkezésnél az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót!

Fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzzal, amelyet az alábbi e-mail címre címre várunk:

(X)