Budapestinfo Point irodák- információs és értékesítő munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2018. február 28. 11:56

A BFTK Budapesti Fesztivál– és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság, Budapest hivatalos turisztikai információs szervezete információs és értékesítő munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok: turisztikai információadás, a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése, Budapest Kártyaértékesítése, turisztikai programok értékesítése, jegyértékesítés, esetenként rendezvényeken,kitelepüléseken való részvétel.

Amit kínálunk:
• fiatalos környezet
• változatos, kihívásokat sem nélkülöző munka
• rugalmas időbeosztás• versenyképes fizetés, (alap + jutalék) egyéb juttatások (cafeteria)

Amit várunk:
• vendégorientáltság, nagyfokú segítőkészség, sok mosoly
• nyitott személyiség
• értékesítésben szerzett tapasztalat
• önálló munkavégzésre való képesség
• kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• két idegen nyelv minimum középfokú (B2) ismerete
• számítógépes alapismeret (Word, Excel, Powerpoint, Internet)

Előnyt jelent:

  • turisztikai szakirányú végzettség
  • Budapest ismerete
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • több nyelv ismerete

Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várunk:

(X)