Budapestinfo Pont - információs és értékesítő munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2017. április 20. 19:25

A BFTK Budapesti Fesztivál– és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság, Budapest hivatalos turisztikai információs szervezete információs és értékesítő munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok: turisztikai információadás, a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése, Budapest Kártya értékesítése, turisztikai programok értékesítése, jegyértékesítés, esetenként rendezvényeken, kitelepüléseken való részvétel.

Amit kínálunk:

•             fiatalos környezet

•             változatos, kihívásokat sem nélkülöző munka

•             rugalmas időbeosztás

•             versenyképes fizetés, egyéb juttatások (cafeteria)

Amit várunk:

vendégorientáltság, nagyfokú segítőkészség, sok mosoly, nyitott személyiség, értékesítésben szerzett tapasztalat, önálló munkavégzésre való képesség, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, két idegen nyelv minimum középfokú ismerete, számítógépes alapismeret (Word, Excel, Powerpoint, Internet)

Előnyt jelent:

turisztikai irányú végzettség, Budapest ismerete, hasonló területen szerzett munkatapasztalat, több nyelv ismerete.

Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várunk: dedak.angela@budapestinfo.hu (x)