Corporate Sales Manager - Budapest Convention Bureau

Forrás: turizmus.com

 2021. március 06. 09:11

A Budapest Convention Bureau fiatal, lendületes, eredményorientált értékesítési csapatának egyik meghatározó munkatársát keressük!

A BUD CB mint Budapest és Magyarország MICE-piaci értékesítési és marketingszervezete versenysemleges szereplőként támogatja és képviseli a magyar piaci szereplőket a nemzetközi MICE-piacon. Proaktív értékesítési és marketingfeladatai által emeli hazánk mint prémium MICE-desztináció hírnevét.

Ebben a kihívásokkal teli időszakban különösen fontos, hogy megtaláljuk azt a professzionális Corporate Sales Managert, aki kiemelt MICE-piaci szaktudásával és kapcsolatrendszerével hozzá tud járulni az értékesítési csapat – és ezáltal a magyar piac – sikeréhez.

A leendő Corporate Sales Manager fő feladatai:

  • Feladata Budapest mint rendezvénydesztináció értékesítése a nemzetközi vállalati piacon összhangban az értékesítési igazgató által megjelölt célokkal, stratégiával
  • Részvétel az értékesítési akcióterv kidolgozásában a hozzá tartozó piacon
  • Növekedési lehetőségek folyamatos vizsgálata az üzletág fejlesztése, valamint új piacok elérése érdekében
  • Aktív sales tevékenység a számára kijelölt piacon: kiállításokon, workshopokon, sales callokon való részvétel, valamint azok megtervezése az értékesítési tervvel összhangban
  • Értékesítési fórumok, sales callok szervezése adott piacra, a marketinggel, valamint az iroda tagjaival, partnereivel közösen
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel
  • A hozzá tartozó piaci adatbázis naprakészen tartása a CRM-rendszerben
  • Sales aktivitásokhoz kapcsolódó ROI-adatok mérése
  • Beérkező ajánlatok kezelése az adott piacra vonatkozóan
  • A desztinációt bemutató bejáró túrák szervezése potenciális ügyfelek számára
  • Tagok részére ajánlatok kiküldése, szükséges adatok, háttér-információk összegyűjtése

Szakmai elvárásaink:

  • Legalább 2-3 év hasonló területen (MICE- vagy corporate értékesítés, szállodaipar/rendezvényszervezés szakterületen) szerzett nemzetközi értékesítési tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, másik idegen nyelv ismerete előny
  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
  • Magabiztos prezentációs és megfelelő tárgyalókészség
  • Kiemelt kommunikációs és döntéshozatali készség
  • Rugalmasság, a változásokra való gyors reakció, valamint kiváló időmenedzsment-képesség
  • Empátia
  • Állhatatosság, kitartás, következetesség, megbízhatóság
  • Magas minőségorientáltság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigényt is tartalmazó motivációs levéllel 2021. március 21-éig lehet az alábbi e-mail-címen: