Desztinációmenedzsmentszervezet-vezető - Debrecen

Forrás: turizmus.com

 2021. május 20. 17:05

A Visit Hungary Nemzeti Turisztikai Szervezet szakmai csapatába keresünk Desztinációmenedzsmentszervezet-vezető pozícióba új kollégát, debreceni munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • Desztinációfejlesztési stratégia megvalósításának támogatása Debrecen és térsége vonatkozásában
  • Desztinációs márka menedzselése Debrecen és térsége vonatkozásában
  • Jelenlegi turisztikai kereslet ismeretén keresztül a jövőbeli kereslet tervezése
  • Akadémiák, turisztikai konferenciák, fórumok, workshopok, study tour program összeállítása és levezénylése, rendszeres tartása
  • Közös projektek szervezésével a helyi szereplők közti párbeszéd biztosítása, az egy platformon gondolkodás menedzselése
  • Az Ügynökség nemzetközi piaci szakértőivel való folyamatos szakmai kapcsolattartás
  • Folyamatos riportálási tevékenység a Magyar Turisztikai Ügynökség vezetősége felé

Elvárások:

  • Bachelor (BA/BSc) vagy magasabb egyetemi, releváns végzettség
  • 10+ év turisztikai ágazatban szerzett szakmai tapasztalat, ebből minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Jelenlegi turisztikai kínálat ismerete az adott térségben
  • Értékesítői attitűd
  • Önállóság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Proaktivitás
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Diplomáciai érzék

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Közgazdász és turisztikai szakirányú végzettség
  • Szállodaiparon kívül eltöltött szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon, laptop, gépjármű
  • Cafeteria juttatás

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Debrecen

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz