Értékesítési asszisztens, Cserszegtomaj

Forrás: turizmus.com

 2020. január 09. 18:30

Abbázia Szállodacsoport értékesítési asszisztenst keres.

Főbb feladatok:
A szálloda értékesítési vezetőjének támogatása az alábbi tevékenységekben:

  • Üzleti ajánlatok készítése egyéni és csoportos lekérésekre, foglalások kezelése, ügyintézése (telefonon és e-mailben)
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
  • A foglalások pontos nyilvántartása
  • Szerződések előkészítése az értékesítési vezető irányításával
  • A szerződött üzletek megvalósulásában és lebonyolításában koordinációs szerepvállalás
  • Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Naprakész számítógépes ismeretek
  • Kitűnő kommunikáció és szervezőképesség
  • Pontos munkavégzés
  • Szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat előnyt jelent

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Cserszegtomaj