Értékesítési és Marketing Igazgató, Kecskemét

Forrás: turizmus.com

 2018. november 15. 14:57

A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont
Értékesítési és Marketing Igazgató munkakör betöltésére kollégát keres

Feladatok:
• A szálloda értékesítési és marketing stratégiájának kialakítása
• Üzleti elvárásoknak megfelelő árazási stratégia kidolgozása és megvalósítása (Revenue management)
• Üzleti aktivitás és árpolitika meghatározása szegmensenként,hatékony kapacitásgazdálkodás
• Az értékesítést elősegítő marketingtevékenységben történő aktív részvétel
• Proaktív értékesítés,új üzleti lehetőségek keresése és ügyfélkör bővítés
• Értékesítési csapat hatékony irányítása,motiválása és fejlesztése
• Statisztikák,elemzések,prezentációk készítése

Elvárások:
• Szakmai felsőfokú végzettség
• Szállodaipari értékesítési csatornák, szegmensek, trendek ismerete
• Legalább két éves szállodai értékesítési és vezetői tapasztalat
• Stratégiai gondolkodás
• Rugalmasság, alkalmazkodás a piaci környezethez
• Értékesítési attitűd, jó kapcsolatteremtő készség
• Magabiztos angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Szállodai szoftver ismerete előny (Opera)

Juttatások:
• Versenyképes jövedelem, széles körű béren kívüli juttatások, Marriott training lehetőségek.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehetséges:

(X)