Értékesítési és marketingigazgató - Büki Gyógyfürdő Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 02. 16:35

A Büki Gyógyfürdő Zrt. értékesítési és marketingigazgató pozícióba keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési és marketingstratégia meghatározása és megvalósítása
  • A társaság bevételeinek növelése érdekében értékesítést segítő és ösztönző rendszerek kidolgozása és bevezetésének koordinálása
  • Az árstratégia kidolgozása
  • Márkaépítés
  • A vendégigényekhez igazodó új szolgáltatások és szolgáltatási csomagok bevezetése
  • A marketingtervben foglaltak végrehajtása, online és offline megjelelések koordinálása
  • Az értékesítés területhez tartozó munkatársak szakmai irányítása, motiválása, teljesítményük értékelése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Német és angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Turisztikai területen szerzett marketingtapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Bükfürdő