Értékesítési igazgató/Director of Sales – Budapest Convention Bureau

Forrás: turizmus.com

 2020. október 04. 15:55

A Budapest Convention Bureau (BUD CB) újonnan alakult, fiatal, eredményorientált értékesítési csapatának vezetőjét keressük!

A BUD CB mint Budapest és Magyarország MICE piaci értékesítési és marketingszervezete versenysemleges szereplőként támogatja és képviseli a magyar piaci szereplőket a nemzetközi MICE-piacon, proaktív értékesítési és marketingfeladatai által pedig emeli hazánk mint prémium MICE-desztináció hírnevét. Ebben a kihívásokkal teli időszakban különösen fontos, hogy megtaláljuk azt a professzionális értékesítési vezetőt, aki kiemelt MICE-piaci szaktudásával, humán orientáltságával, vezetési képességeivel stratégiailag és taktikailag is irányítani tudja az értékesítési csapatot, hogy minél több üzletet tudjunk közvetíteni partnereink felé.

A leendő vezető főbb feladatai:

  • Az értékesítési célok és stratégiák meghatározása a nemzetközi corporate és a szövetségi kongresszusi, valamint B2B kiállítási piacokra vonatkozóan.
  • Az ehhez kapcsolódó aktív sales tevékenység éves tervezése, a sales menedzserek szakmai irányítása.
  • Kiemelt piacokon, kiemelt partnereknél aktív értékesítési tevékenység (workshopokon, kiállításokon, sales utakon, szakmai konferenciákon való részvétel).
  • A hatékony ügyfélkezelés biztosítása CRM-rendszer segítségével.
  • Előrejelzések és riportok készítése a szakmai vezető felé.
  • Az üzletágak fejlesztése érdekében folyamatosan új, potenciális értékesítési lehetőségek kutatása.
  • A részleg teljesítményének, a célok elérésének folyamatos monitorozása.

Szakmai elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség turizmus, szállodaipar területen.
  • Angol nyelv felsőfokú, kiemelten tárgyalóképes ismerete, német vagy bármely más nyelv tárgyalóképes ismerete előny.
  • Minimum 5 év értékesítési, ebből minimum 3 év vezetői tapasztalat turizmus/rendezvényszervezés/szállodaipar területén.
  • Magas empatikus, gyakorlati és rendszergondolkodás.
  • Kiemelt eredményorientáltság, magas stressztűrő, problémamegoldó képesség.
  • Kiemelt kommunikációs és kezdeményezőkészség.
  • Kiegyensúlyozott döntéshozási képesség.
  • Emberek vezetésére, fejlesztésére, motiválására való képesség.
  • Rugalmasság, a változásokra való gyors reakció, valamint kiváló időmenedzsment-képesség.
  • Koncepcionális gondolkodás, integráló képesség, hosszú távú tervezési képesség.
  • Állhatatosság, kitartás, következetesség, megbízhatóság.
  • Magas minőségorientáltság.

A fényképes önéletrajzokat és a bérigényt is tartalmazó motivációs levelet 2020. október 12-ig az alábbi címre várjuk: