Értékesítési/referens munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. február 27. 15:15

Stabil háttérrel rendelkező, nagy múltú budapesti utazási iroda munkatársakat keres az alábbi pozícióban: Értékesítési/referens munkatárs

Feladatok:
- utasok tájékoztatása
- ajánlatkérések megválaszolása
- utazási szerződések megkötése
- a foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
- repülőjegyek foglalása

Elvárások:
- legalább középfokú idegenforgalmi végzettség
- min. 3 éves szakmai tapasztalat utasforgalmi és/vagy referatúra területen
- nagy teherbírás, elhivatottság- kiváló kommunikációs készség
- vidám személyiség, kellemes megjelenés- ügyfélközpontú szemlélet
- önálló munkavégzés- foglalási rendszerek ismerete (pl. NU3) előnyt jelent
- számítógépes ismeretek- dinamikus munkavégzés- angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit ajánlunk:
- biztos állás- versenyképes fix jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- karrierfejlődési lehetőség

Munkaidő:
- teljes munkaidő

Kérjük jelentkezésnél az önéletrajzon feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót!
Fényképes szakmai önéletrajzzal, amelyet az alábbi e-mail címre várunk:

(X)