Foglalási ügyintéző

Forrás: turizmus.com

 2022. július 22. 15:47

A Go Global Travel budapesti irodájába keresünk kollégát foglalási ügyintéző munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Szállás-, autóbérlés- és egyéb szolgáltatások foglalása világszerte egy online rendszerben az ügyfelek kérésének megfelelően; kapcsolattartás külföldi szolgáltatóinkkal; foglalás különböző portálokon
  • E-mailek és telefonhívások megválaszolása
  • Ügyfeleink minőségi kiszolgálása
  • Napi feladatok kezelése, egyszerű és összetett kérések, függőben lévő foglalások ellenőrzése, voucherek kiadása
  • Módosítások intézése
  • Segítségnyújtás a helyszínen felmerülő kérdésekben
  • Terhelések, jóváírások, panaszok kezelése

Elvárások:

  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Rugalmasság
  • Jó stressztűrő képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeret

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és érdekes munka egy fiatal, jó hangulatú, dinamikus csapatban
  • Idegen nyelvek napi szintű használata
  • Versenyképes fizetés + cafetéria

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Budapest XIII.kerület

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail-címen: