Fürdővezető, Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő

Forrás: turizmus.com

 2019. április 25. 14:34

Fürdővezetőt keres a Tisza-parti Gyógy- és Élményfürdő

Tevékenységével biztosítja a fürdő színvonalas, profitorientált üzemeltetését, a vendégek részére kiemelkedő szolgáltatás nyújtását.

Feladatai:

  • Az egység hatékony és eredményes üzemeltetése.
  • Gondoskodik az üzemeltetéssel járó műszaki és közegészségügyi követelmények teljesítéséről, az elsősegélynyújtás személyi és tárgyi feltételeiről, a hulladékgyűjtésről és szállításról.
  • Felel a fürdő tevékenységének szabályozásáért. A szakszerű és biztonságos üzemeltetéssel kapcsolatos részletes műszaki, biztonságtechnikai és környezetvédelmi előírásokat, valamint a speciális közegészségügyi előírásokat betartatja.
  • Együttműködik a komplexumigazgatóval, valamint gazdasági igazgatóval.
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal/partnerekkel/szolgáltatókkal.
  • Irányítja és motiválja munkatársait.
  • Felel az anyag- és eszközfelhasználásért.
  • Munkarend, beosztások szervezése.
  • Ellenőrzi a fürdő területének takarítását, rendjét, karbantartási, gépészeti munkálatokat.

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeret, Hostware ismerete előny
  • Rugalmasság, magas szintű szervezőkészség
  • Motivációs készség