Informátor munkatárs, Budapestinfo Point

Forrás: turizmus.com

 2017. december 07. 17:03

A BFTK Budapesti Fesztivál– és Turisztikai Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság, Budapest hivatalos turisztikai információs szervezete informátor munkatársakat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok: turisztikai információadás, a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése, Budapest Kártyaértékesítése, turisztikai programok értékesítése, jegyértékesítés, esetenként rendezvényeken,kitelepüléseken való részvétel.

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet
  • változatos, kihívásokat sem nélkülöző munka
  • rugalmas időbeosztás
  • versenyképes fizetés, egyéb juttatások (cafeteria)

Amit várunk:

  • vendégorientáltság, nagyfokú segítőkészség, sok mosoly
  • nyitott személyiség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • két idegen nyelv minimum középfokú ismerete, nyelvvizsgával
  • számítógépes alapismeret (Word, Excel, Powerpoint, Internet)

Előnyt jelent:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • turisztikai szakirányú végzettség
  • Budapest ismerete
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás illetve több nyelv ismerete

Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várunk:

(X)